Prodej chaty, 16 m², Kosmonosy, ul. Pod Oborou

Cena: 1 950 000 Kč, Krásný den, přátelé, jestli je Vaším snem dřevěná chata se zahradou na klidném místě, avšak v dosahu veškeré občanské vybavenosti? Pokud máte děti a chcete pro ně bazén, trampolínu a vlastní ovoce? Pokud si přejete mít svou oázu klidu na okraji města? Pak volejte, protože tahle nemovitost čeká přímo pro Vás.
Chata se zahradou se nachází nedaleko koupaliště v Kosmonosech, v zahrádkářské kolonii. Příjemné posezení i v dešti zajišťuje zasklená pergola, z vybavení zůstane téměř vše, tj. bazén, trampolína, dvě kolny na odkládání věcí, např. zahradního nářadí. V chatě máme patro na spaní a také malý sklípek. Obrovskou předností jsou vzrostlé ovocné stromy – jabloně, meruňka, švestka a višeň, také vzrostlé ovocné keře – rybíz, ostružiny. A soukromí zajišťují okrasné dřeviny. Elektřina zavedena přímo do chatky, voda z veřejného vodovodu pár kroků od chatky, toaleta chemická. Mohu jen doporučit osobní prohlídku, ten klid a to místo si okamžitě zamilujete. Těším se na Vás, Vendula

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty, 16 m², Kosmonosy, ul. Pod Oborou

Srpen 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.