Prodej chalupy 90 m² Koclířov

Cena: 2 500 000 Kč, Se souhlasem majitele Vám představujeme starší udržovaný rodinný dům s garáží, dvorem a zahradou, který lze ihned užívat jako chalupu i k trvalému bydlení, v hezkém klidném prostředí obce Koclířov na Svitavsku.
Zděný dům s kamennou podezdívkou a sedlovou střechou (rekonstrukce střechy proběhla před třemi roky) má užitnou plochu 90 m2. Dispozice přízemí tvoří zádveří, vstupní předsíň, bytová jednotka 2+1 se spíží, koupelnou s vanou, samostatným WC. Na obytnou část navazují hospodářské budovy a prostorná garáž s vjezdem ze dvora. Půda je pochozí, nyní slouží jako úložný prostor.
V domě je rozvedena elektřina a veřejná voda, ve dvoře je jímka k vyvážení. Veškeré rozvody jsou deset let staré, v té době proběhla také výměna radiátorů, a dále instalace plastových oken s venkovními roletami. Dům je centrálně vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. V pokoji jsou navíc akumulační kamna.
Zahrada o výměře přes 600 m2 je zatravněná a oplocená a lze pronajmout navazující obecní pozemky za domem, třeba pro chov zvířat.
Koclířov je oblíbenou chalupářskou lokalitou s příjemným okolím, přes obec vedou turistické trasy a cyklostezky, v obci žije 712 obyvatel, je zde potřebná občanská vybavenost, základní i mateřská škola, obchod, restaurace, pošta, praktičtí lékaři.
Vzdálenost je do Svitav 6 km, do Moravské Třebové 11 km (spojení zajišťují linkové autobusy), do Brna 70 km.
Nemovitost je ihned obyvatelná, s financováním Vám pomůžeme.
Veškeré informace Vám rádi sdělíme při prohlídce nemovitosti, zavolejte a domluvte si termín. Těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 90 m² Koclířov

Květen 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.