Prodej chalupy 886 m² Uzeničky

Cena: 26 000 000 Kč, Hledáte krásné a zajímavé místo k odpočinku jako velkolepé letní sídlo? Nebo velmi zajímavou investiční příležitost s velkým potencionálem? Pokud ano, tak Vás rádi přivítáme na prohlídce této nemovitosti, která nabízí mnoho zajímavých možností a již při vstupu na Vás dýchne pozitivní atmosféra plná energie.

Součástí prodeje je hlavní budova skládající se ze dvou křídel, menší budovy naproti, stodola, velmi prostorná budovy s obrovským potenciálem a maringotka – to vše nacházející se na 5000m2 velkém pozemku ke kterému náleží ještě rybník o velikosti 70.499m2.

Nachází se v malebné krajině Jihočeského kraje v obci Černívsko, která nabízí krásnou přírodu, spousty klidu a zároveň skvělou dostupnost z Prahy, Plzně nebo Českých Budějovic (přibližně hodina a čtvrt cesty autem). Nedaleko obce je město Blatná (8km)

První zmínku o této nemovitosti nalezneme již ve 14. století, kdy zde po další staletí byl plně využívaný mlýn poháněný náhonem z vlastního rybníku a jehož historické originální kolo je zachováno v hlavní místnosti.

Hlavní budova tvořená dvěma křídly je rozdělena následovně:
– přízemí nabízí společné prostory, v nichž v jednom křídle naleznete víceúrovňový, prostor o rozloze 50 m2 se zmíněným nepoškozeným mlýnským kolem a krbem. V prostorách za kavárnou je profesionálně vybavená kuchyně, jejíž celkové zařízení je také součástí prodeje. Ve druhém křídle je prostor o rozloze 71 m2, s klenutými stropy a dobrou akustikou (přizpůsobené na společné akce).
– v patrech obou křídel jsou dvou až pěti lůžkové pokoje. Celková ubytovací kapacita je 42 lůžek, přičemž k dispozici je 10 samostatných toalet a 8 koupelen.
– samostatné studio s vlastní kuchyní a sociálním zařízením o dispozici 2kk ideální např. pro majitele
– také jsou k dispozici dva pokoje se sociálním zařízením pro případný personál

Další budovou na pozemku je původní stodola, u níž byla započata rekonstrukce. Zajímavý a již vypracovaný projekt zahrnující ubytovací prostory v patře spojené můstkem může být novému majiteli předán k dokončení.

Celý objekt prošel velmi nákladnou a promyšlenou rekonstrukcí, při které se kladl důraz na ponechání původních prvků a vzniklo nové rekreační a vzdělávací centrum, s možností ubytování ve dvoulůžkových či rodinných pokojích.

K relaxaci můžete využít zahradu o rozloze 5 000 m2, v níž se nachází například kamenný kruh, vytvořený na krásném místě mezi rybníkem, potokem a zalesněným kopcem se zříceninou Křikava. Řadu aktivit nabízí rybník o který nemusí majitelé pečovat (starají se rybáři), jehož hráz je opatřena lavičkami a okolí upraveno pro příjemné procházky.

V posledním patře hlavní budovy je krásný výhled na rybník, lesy. Přes zimu zase můžete využít zimní zahradu s příjemným výhledem do zeleně.

Celý objekt je vytápěn elektrickým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Na vodu slouží dvě vlastní studny. Dále je zde zajištěn čtyřkomorový septik s čističkou.

Možnost koupě i bez rybníku.

Další informace či více fotografií je na vyžádání. Prohlídky po domluvě s makléřem.

Budu se těšit na Vaše dotazy a případné setkání! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 886 m² Uzeničky

Květen 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.