Prodej chalupy, 807 m², Kladruby

Cena: 3 669 400 Kč, Nabízíme k prodeji chalupu v obci Hřešihlavy vzdálenou 82 km od Prahy a 37 km od Plzně. Chalupa je po rozsáhlé rekonstrukci, kde byla dělána nová zateplená fasáda, okna, nová elektřina i rozvod vody. K chalupě náleží členitá zahrada, se vzrostlými stromy, o rozloze 1108 m². Z toho je 331 m² pozemku pronajatého se smlouvou na dobu neurčitou a s možností odkupu.
Součástí domu jsou dvě obytné místnosti – obývací místnost s kuchyňským koutem a ložnice, koupelna s WC, chodby a zimní zahrada. Dům disponuje čtyřmi sklepy, kde je možno vybudovat příjemné posezení. V podkroví domu je možno vybudovat další místnosti. Dům je napojen na dva elektrické topné panely s termostatem, připraveny vývody do komína pro napojení do krbových kamen a odpad je napojen na stávající jímku, studna na pozemku. Lokalita chalupy u Berounky nabízí mnoho možností na rekreaci. V místě je příjemná hospůdka a nedaleko je Taverna Prachárna, kde jsou v létě místní zábavy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy, 807 m², Kladruby

Srpen 15th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.