Prodej chalupy 70 m² Divišov

Cena: 2 650 000 Kč, Nově nabízíme k prodeji rekreační chalupu (bývalé RD) nacházející se v malebném a rychle rostoucím městečku Divišov u Benešova. Objekt je v zastavěné části obce se skvělou občanskou vybaveností a dobrou dostupností.

Objekt je přízemní, částečně podsklepený, střecha sedlová. Zastavěná plocha 73 m2, nově oplocená zahrádka (viz. foto), která náleží k objektu má velikost 39 m2. Okna, dveře i podlahy jsou dřevěné. Vytápění je řešené kamny na tuhá paliva. Vodovodní přípojka, kanalizace – obecní.

V podsklepené části objektu je dostatek prostoru pro uložení různého materiálu, kol, nástrojům pro úpravu zahrádky apod. Na zahrádce je krásně vzrostlý strom, který společně s přístřeškem poslouží jako vhodné místo pro odpočinek či snídani s východem slunce. Cesta vedoucí okolo objektu je pouze jednosměrná a z největší části využívána pouze obyvateli okolních domů. Ticho a klid je díky tomu daleko znatelnější.

Dům v minulosti trpěl často na vlhčí prostředí. To paní majitelka vyřešila odvlhčovacím zařízením, namontovaným přímo v domě. Náhled dokumentace je u mě k dispozici.

Orientace oken je směrem na Jih. Zahrádka, přístřešek a výhled z ní poté ve směru na jiho-západ až jiho-východ.

Parkování osobního automobilu či motocyklu je možné pár metrů od objektu.

Městečko Divišov nabízí perfektní občanskou vybavenost a také rekreační a sportovní vyžití. Mateřská i základní škola, pošta, lékař, obchody. Městečko se snaží prosperovat a s tím jde samozřejmě ruku v ruce i výstavba nových objektů. Před nedávnem bylo postaveno nové hřiště a přírodní koupaliště.

Do města jezdí několik spojů autobusové linky, v blízkosti je i nájezd a sjezd č.41 na dálnici D1.

Pro bližší informace či případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 70 m² Divišov

Září 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.