Prodej chalupy 220 m² Holčovice

Cena: 3 200 000 Kč, Hledáte kouzelné místo obklopené loukami a lesem, kam byste chtěli utéct před ruchem města a vychutnávat si výhled do krásné zahrady a přírody? Pokud vás lákají Jesenické hory s krásnou přírodou, milujete cyklistiku a turistiku, tak právě pro vás je tato chalupa. Zajímavě řešená nemovitost, pří jehož stavbě byl dobře využit mírně svažitý, jihozápadně, orientovaný svah.
Máme pro Vás ojedinělou nabídku v prodeji stylové chalupy, s navazujícími pozemky o celkové výměře 1.733 m2. Přízemí chalupy nabízí dva pokoje, kuchyň, velkou koupelnu, chodbu se zadním vchodem na zahradu, kamenný sklep ve kterým si můžete vytvořit krásné posezení s přáteli, dále plánovaný krb a schodiště do podkroví. V podkroví se nabízí dva velké pokoje a vstup na zahradu.+ spousta úložného prostoru.
Započata rekonstrukce, nicméně právě nyní máte jedinečnou příležitost vybrat a dotvořit si svou vlastní chalupu na jedinečném malebném místě.
Nemovitost je díky udržované asfaltové obecní komunikaci přístupná po celý rok.
Chalupa má skvělou dispozici, která nabízí bydlení pro velkou rodinu a rekreaci, nebo je vhodná k pronájmu. Roubenka je v osobním vlastnictví, garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti ( není žádná forma vlastnického omezení) + bezpečný převod kupní ceny advokátní úschova.
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření a v zimně lyžováni. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa Pokud Vás nemovitost zaujala zavolejte, ráda Vám zajistím prohlídku.
S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 220 m² Holčovice

Květen 29th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.