Prodej chalupy, 135 m², Lhota u Netvořic

Cena: 5 399 000 Kč, Hledáte romantické místo, kam uniknout ze spěchu všedních dní do klidu přírody a zároveň s rychlým dojezdovým časem do Prahy? Kochat se výhledy na malebnou krajinu, relaxovat na zahradě, grilovat a užívat si české léto se vším, co k němu patří?
Nabízíme ke koupi novostavbu zděné a zateplené rekreační chaty vhodné i k trvalému bydlení. Zastavěná plocha je 51 m² a zahrada má výměru 332 m². Nemovitost se nachází ve Lhotě u Netvořic. Chata je zcela podsklepená, dispozice 3+1. V suterénu se nachází chodba se schodištěm, 2 technické místnosti a uhelna. V 1.NP je chodba se schodištěm do 2.NP, obývací pokoj, kuchyně, koupelna s vyhřívanou podlahou a samostatné WC. V 2.NP je ložnice se šatnou a pokoj. Zahrada nabízí široké možnosti využití dle Vašeho architektonického návrhu. Vodní nádrž Slapy je vzdálena jen 10 min. jízdy autem. Doporučujeme prohlídku, v případě zájmu se neváhejte ozvat. Naši finanční poradci Vám rádi pomohou s financováním.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy, 135 m², Lhota u Netvořic

Červenec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.