Prodej chalupy 125 m² Jevíčko

Cena: 3 290 000 Kč, Cenu uvádíme včetně provize, právního servisu a poplatků.
Nabízíme Vám k prodeji chalupu s využitelným podkrovím, garáží, dílnou a velkou zahradou, k celoroční rekreaci i trvalému bydlení, ve velmi příjemné lokalitě Zadního Arnoštova u Jevíčka.
Tradiční, převážně cihlová chalupa s číslem popisným je U půdorysu s uzavřeným dvorkem (24 m2) a sedlovou střechou. Má přibližnou užitnou plochu 125 m2 a může být rozdělena na dvě samostatné části o dispozicích 1+1 a 1+kk, nad každou částí lze využít stejně velké podkroví k půdní vestavbě.
Obytné dispozice přízemí tvoří vstupní chodba 4,6 m2, kuchyně 18,3 m2, pokoj 26 m2, koupelna s toaletou 6,2 m2, druhé křídlo domu potom prostorná místnost s kuchyňským koutem o výměře 33,7 m2. Technické zázemí představuje technická místnost 5,2 m2, dílna 11,8 m2 a garáž 19 m2.
Dům je připojený na elektřinu a veřejnou vodu, odpady jsou svedeny do betonové jímky. Vytápění je lokální dřevem (v kuchyni je nový litinový sporák, v pokoji kachlová kamna, v největší místnosti klasický krb) nebo elektřinou.
V posledních třech letech prošel dům vnitřními renovacemi elektřiny, vody, podlah, stropů, omítek, topidel, přístupu do podkroví.
Na zastavěnou plochu navazuje zatravněná rovinatá zahrada, oplocená, s vjezdem, o celkové výměře 983 m2.
Chalupa je obývaná, vytápěná a udržovaná. Nachází v hezkém prostředí u rybníka, v okolí je klidná venkovská zástavba. Pět minut pěší chůze od domu začínají lesy, přes které vedou turistické trasy i cyklostezky.
Zadní Arnoštov má 68 obyvatel a spadá pod 5 km vzdálené město Jevíčko, kde najdete lékaře, školku, školu i gymnázium, obchody, Penny market, kulturní dům i poštu.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
Pro více informací nebo rovnou prohlídku kdykoli zavolejte. Těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 125 m² Jevíčko

Říjen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.