Prodej chalupy 100 m² Krásná Hora nad Vltavou

Cena: 3 400 000 Kč, Nabídka pěkné chalupy nacházející se na klidném místě v malé vesničce Smrčí u Krásné Hory nad Vltavou. Kamenný dům z 19 stol. s dřevěnou přístavbou umístěný na svažitém pozemku o výměře 831m2 a parkoviště o výměře 161m2.

Chalupa je v dobrém stavu k okamžitému užívání o dispozici 4+1, garáže a sklípku. V posledních letech proběhlo několik rekonstrukcí: V roce 2017 – nová elektřina a část střechy (zbylá část cca 14 let), v roce 2018 nový boiler, v roce 2019 nové čerpadlo.

Voda je používána z studny (vrt 40m) s denní dávkou vody cca 360l, v garáží nádrž na vodu 1000l, která je čerpadlem automaticky dle čidel doplňována. Odpad je řešen septikem, který při správném používání tablet není třeba vyvážet.

Vytápění pomocí kamen na tuhá paliva, komíny jsou vyvložkované. Vaří se pomocí plynové bomby.

Na terase je velmi příjemný a klidný výhled do nedalekých lesů, na horní části zahrady jsou vzrostlé ovocné stromy.

Skvělí sousedé, kteří Vám vždy se vším pomohou.

Občanská vybavenost naleznete v nedaleké Krásné hoře nad Vltavou, Kamýku nad Vltavou či ve větším městě Sedlčany.

Velmi doporučuji osobní prohlídku při které Vám chalupu představím detailně. Pro případné dotazy mne neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 100 m² Krásná Hora nad Vltavou

Srpen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.