Prodej bytu 5+kk 162 m² Brno

Cena: 19 900 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej dvou jednotek (2+1 a 2+kk) o celkové výměře 162 m² nacházející se v 25. NP. Brněnského AZ Toweru, nevyšší budovy v Česku.

AZ TOWER představuje moderní budovu s rekordní výškou 111 m se dvěma podzemními a třiceti nadzemními podlažími. Prestižní obchodní adresa s výbornou dopravní dostupností, reprezentativní prostory, kvalitní zázemí a technologie šetrné k životnímu prostředí jsou výhodami této stavby. Budova získala řadu prestižních ocenění, které potvrzují její kvality.

Aktuálně je jeden byt zařízen jako apartmán a druhý je využíván jako moderní kancelář. Oba byty jsou nyní vzájemně propojeny, ale je možné je jednoduše oddělit dle potřeby.
Podlahová výměra apartmánu o stávající dispozici 2+1 je celkem 91,79 m².
Podlahová výměra kanceláře o stávající dispozici 2+kk je celkem 70,48 m².
Do bytů se dostanete rychlovýtahem na čipovou kartu, parkování je zajištěno na vlastních dvou podzemních parkovacích místech o výměře jednoho místa 13,75 m² (celkem za obě 27,5 m²) velkou výhodou je to, že jsou umístěny přímo u výtahu.

V obchodní galerii, která prochází přes první tři podlaží budovy, se nachází centrální recepce s nepřetržitým provozem a širokou nabídkou obchodů a služeb (restaurace, fitcentrum, pojišťovna, autosalon a servis, advokátní kanceláře a mnoho dalších).

Lokalita má výborné dopravní napojení na dálnici D1 (Praha – Bratislava – Ostrava – Vídeň) i městský okruh. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky městské hromadné dopravy.

Pokud Vás tato jedinečná nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat. Ev. číslo: 636225.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 5+kk 162 m² Brno

Září 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.