Prodej bytu 4+kk 98 m² Praha 4

Cena: 10 999 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vkusně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kk, 98 m² s terasou 7 m², v Praze 4 – Nuslích, ul. Jaurisova.

Byt prošel v letošním roce kompletní nákladnou a velmi vkusnou rekonstrukcí s důrazem na detail a praktickou využitelnost každého místa.

Rekonstrukce zahrnuje nové rozvody vody, elektřiny, topení, dále sádrové omítky, klimatizace, odhlučnění stěn sousedících s ostatními byty, dřevěné podlahy, vinyl, dubové masivní schodiště, topná rohož pod dlažbou, nový elektrokotel, bojler, nová koupelna včetně sanity, kuchyňská linka včetně spotřebičů a vestavěný nábytek na míru.

Právě nápaditě vyrobený nábytek na míru skvěle pasuje k elegantnímu a modernímu interiéru, nezabírá zbytečný prostor a díky kvalitnímu provedení vás nenechá na pochybách o tom, že byl vytvořen pečlivě a s rozmyslem.

U vchodu do bytu potěší na míru dělaná šatní sestava nábytku se zajímavým designovým prvkem prosklené stěny, která citlivě odděluje chodbu od kuchyňského koutu. Samotná kuchyň, díky dobře zvolené barevné kombinaci, nijak nevyčnívá a neruší dojem z příjemně zvolených barvev obývacího pokoje.
Zdůraznila bych zde kamenné obložení, dřevěnou podlahu, na míru vyrobený květinový box, který zároveň odděluje schodiště od obývací části. Elegantní dubové schodiště, v kombinaci s kovovým zábradlím a jemným osvětlením, zajímavě doplňuje obývací prostor. V případě zájmu je možná domluva ohledně nábytku a spotřebičů.

V patře jsou dvě ložnice a terasa, na které je příjemné posezení a výhled na Prahu.

Dům se nachází v klidné lokalitě v těsné blízkosti parku Jezerka. Budoucí majitelé mohou využít možnosti parkovacího stání v nedalekém bytovém domě.

Pokud se Vám byt líbí, ráda si Vámi domluvím osobní návštěvu. Ev. číslo: 634494.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 98 m² Praha 4

Květen 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.