Prodej bytu 4+kk 76 m² Plzeň

Cena: 6 303 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej luxusního bytu 4kk, 76m² na klíč- novostavba – je v projektu výstavby , skvělé místo (byt se širokými balkóny přes celý byt a s výhledem do zeleně.) Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází ve známé oblasti na Rokycanské ul. v Plzni. Autobusem se dostanete do centra Plzně. Také možnost, že by se platilo jen 30% ceny bytu a zbytek cen bytu že by se splácel na 30 leté splátky. Střecha bude řádně zateplená. Panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplo vodu do zásobníků pod bytem a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění. A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku. Placení bytu: nejprve by se platilo: 30% ceny bytu. Pak si účelové družstvo na 1 rok vezme stavební úvěr. A po kolaudaci si buď převede byt do osobního vlastnictví na hypoteční úvěr, nebo budete svému družstvu platit anuitu. Při ceně za celou nemovitost, která by činila 6 303 000,- Kč by se tedy zatím na začátku skládalo
1 890 900 ,- Kč a pak měsíční splátky. A na ty se dá sehnat ještě půjčka nebo úvěr. Peníze jdou k notáři nebo do advokátní úschovy. Možno si na tyto finanční prostředky i půjčit na poště nebo je čerpat od stavebních spořitelen. Forma nákupu bytu: Přes nově založené účelové družstvo na pozemek, projekty a výstavbu. Další informace a postup: Náš dotazník 4 otázek – emailem pro zařazení do pořadníku na tuto bytovou výstavbu (to je dotazník s otázkami pro klienty, který běžně používáme v této době, vyplňuje se přes internet) Technická karta k prodávanému pozemku s videi pozemku a s harmonogramem postupu a s postupovými kroky a s textem Předrezervační smlouvy. Takže: Jasně a srozumitelně: Vy nám nejprve vyplníte náš kontaktní formulář. 4 otázky. To Vám zabere asi 5 minut. A teprve za obdržené odpovědi lze kontaktovat naši obchodnici Jitku Slavíkovou, která si vezme Vaše odpovědi a podle nich se připraví na obchodní schůzku s Vámi. Na osobní schůzce se probere vzájemná porozumění našemu projektu a naší nabídce. Už jsme zažili i negativní přístup od klientů a tak si takto děláme selekci. Děkujeme za Vaše pochopení. V případě zájmu o více informací zašlete prosím odpověď na uvedený email a ještě nám zašlete informační kontaktní SMS na uvedené tel. číslo ve tvaru: Dobrý den, právě jsem Vám odeslal kontaktní email ohledně zájmu o informace k možnosti pořízeni bytu na Rokycanské z Vaší plánované výstavby přes nové družstvo do kolaudace a prosím o zaslání kontaktu na pana Pavla Šámala a pana Mgr. Stanislava Vavřičku, právníka pro více informací a prosím, zašlete mi odkaz na kontaktní formulář 4 otázek k naší schůzce v Plzni. K mému vyplnění pro ně. Děkuji, Vaše jméno a příjmení doplnit, telefon a mail. Ev. číslo: 22670.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 76 m² Plzeň

Květen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.