Prodej bytu 4+kk 177 m² Klimkovice

Cena: 12 500 000 Kč, Residence KK, Klimkovice, Hýlov, ul. Husova. Nadsdandardní bytová jednotka 4+kk 148 m2 s dlážděnou terasou 26 m2 a se zahradou o ploše 285 m2 v 1. nadzemním podlaží. Orientace bytu: východ – západ

V ceně: DPH, řízené větrání s rekuperací tepla, systém topení a chlazení stropem, inteligentní ovládání bytu, předokenní žaluzie, podlahové vytápění. Lze dokoupit dvě parkovací stání před domem.

Popis bytu: Luxusní plně prosluněný byt s prostornou terasou a zahradou o dispozici 4+kk je situován v prvním podlaží nově vznikajícího rezidenčního projektu Residence KK v prostoru mezi řídkou zástavbou rodinných domů vesnického charakteru v dosahu blízkého města, přesto v blízkosti krásné přírody.

Dominantou interiéru je velkorysý obývací pokoj společně s kuchyní o ploše 45 m2 s přípravou na kuchyňskou linku a se vstupem do skladu potravin 3,7 m2, francouzskými okny, vstupem na terasu a zahradu. Další prostory bytové jednotky tvoří ložnice 14,7 m2, další dva pokoje o velikosti 14,1 m2 a 14,8 m2, dvě prostorné koupelny 8 m2 a 4 m2 s přípravou na sanitu, dvě šatny 3,8 m2 a 4,3 m2 a také technická místnost o ploše 5,5 m2. Interiér bytu bude dokončen dle požadavků nového majitele ve vysokém standardu.

Stavební koncepce bytového domu předvším akcentuje důraz na architektonické řešení při využití současných moderních ekologických trendů. Energeticky úsporná dvoupodlažní cihlová stavba, která se staví ve vysoké standardu provedení a vybavení s důrazem na kvalitu použitých materiálů je rozčleněna na čyři odělené, samostatné bytové jednotky. Na střeše jsou osazeny fotovoltaické panely, které v kombinaci s tepelným čerpadlem slouží k výrobě el. energie a ohřevu teplé užitkové vody (TUV).

Okolí: Pokud hledáte ideální místo pro bydlení v blízkosti Ostravy, pak si v Residenci KK splníte své sny o ideálním bydlení. Obklopeni příjemnou atmosférou vesnice, se zvuky přírody z okolních luk a lesíka s možností užít si přírodu také pro své sportovní a rekreační aktivity v přímém dosahu svého bydlení.

Výhody projektu: Díky umístění projektu v mírném svahu si budete moci vychutnávat krásné výhledy do zeleně a zvuky přírody z nedaleké louky a lesíka. Užijete si tepelnou a akustickou pohodu po celý rok díky exteriérovým žaluziím, architektuře se stínicími prvky domu a izolačním trojsklům. Radost Vám jistě udělá také zahrada před bytem s ostrůvky vegetace a s možností vybudování zastřešené pergoly s grilem, ohniště a hrací zóny pro děti přímo vedle domu. Rezidence KK je navíc energeticky pasivní projekt, který šetří náklady za energie, přitom poskytuje zdravé prostředí pro vaše bydlení, vhodné i pro alergiky. Bezpečí venkovních prostor řeší kamerový systémem s alarmem. Vstup do objektu zabezpečuje elektronicky ovládaná pojezdová brána.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 177 m² Klimkovice

Březen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.