Prodej bytu 4+kk 108 m² Jablonec nad Nisou

Cena: 2 590 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně atypický byt 4+kk v centru Jablonce nad Nisou v ulici Revoluční, momentálně v rekonstrukci. Byt je v přízemní se vstupem na zahradu. Je situován na východ a západ. K celému domu náleží poměrně velká zahrada s příjezdovou cestou. Lze se autem dostat až k bytu. Parkování je také v ulici. Byt o celkové ploše 108 m² byl kompletně vybourán včetně stropů, podlah, a je zlikvidována suť. Zhotoveny jsou nové sádrové omítky, připraveny závěsy pro rastry na sádrokarton. Nově jsou udělané do všech budoucích místností rozvody elektro, voda, kanalizace včetně připojení na kanalizaci ve sklepě domu, dále rozvody datové, domácí zvonky, telefony, antény včetně rozvaděče. Do všech budoucích místností rozvedeny zásuvky, světla, příprava na kuchyňský kout, el. sálavé topení. Kompletně byla vyměněna v celém bytě okna za nová plastová vč.nových francouzských do zahrady. V budoucí koupelně zhotoveny sanační omítky, v celém bytě zhotoveny všechny budoucí stavební otvory pro dveře výšky 2,25 m a budoucí výška stropu 3,33 m od nové podlahy umožňující vestavbu patra na spaní např. pro děti a atypickou úpravu interiéru. Celková budoucí dispozice a současná rozestavěnost umožňuje uspořádat byt od 2+kk po 4+kk s kuchyní buď do ulice nebo do zahrady libovolně. V této fázi lze dispozici měnit dle vašich požadavků.
V bytě je připraven veškerý materiál, který je zahrnutý již v ceně a to na stavbu podlahy, tj.podlahové hranoly, izolační minerální vata, šrouby, OSB desky, dále sádrové omítky, hrubé omítky, kanalizační roury pro připojení koupelny, rozvaděč elektro, rastry pro sádrokarton, izolace. Také příčkovky pro koupelnu, stavební lepidla, zásuvky. Možnost jako bonus i nová kuchyně. Ulice Revoluční je klidná, kousek od centra. Měsíční náklady na bydlení cca.4000,-Kč + fond oprav. Nutná prohlídka. Kontaktujte prosím makléře. Doporučujeme Ev. číslo: 21416.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 108 m² Jablonec nad Nisou

Září 3rd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.