Prodej bytu 4+kk 107 m² Praha 2

Cena: 17 960 000 Kč, Nabízíme prodej krásného bytu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze. Královské Vinohrady představují jednu z nejmalebnějších pražských čtvrtí, kde bydlet, znamená opravdu žít. Mánesova ulice patří k těm nejkrásnějším.

Nabízená bytová jednotka má celkovou výměru 107 m2 a dispozici 4+kk. Podlahu ve všech místnostech pokrývají dřevěné parkety. Byt je s orientací oken na sever do ulice Mánesova a dvě ložnice mají okna orientovaná na jih, do klidného vnitrobloku.

Dispozice bytu je tvořena prostornou vstupní halou o výměře 17,31 m2, dvěma neprůchozími ložnicemi o výměrách 16,16 m2 a 20,85 m2, prostorným obývacím pokojem o výměře 22,95 m2 a obývacím pokojem s kuchyňským koutem o komfortní velikosti 23,72 m2. Samostatná koupelna má výměru 4,18 m2, je vkusně zařízena v nejvyšším standardu a samostatné WC má výměru 1,56 m2.

K této bytové jednotce náleží také prostorná sklepní koje a majitel má možnost využívat společný balkon a také zahradu ve vnitro bloku. Výhodou této nemovitosti je recepce, posilovna a sauna určená pouze pro majitele bytů v tomto domě. Dům je v noci osvětlený a v současné době probíhá výběrové řízení na realizaci bezpečnostního a kamerového systému kolem domu, v plánu je také udělat bezpečností dveře s nejmodernějším systémem otevírání dveří hostům, pomocí telefonní aplikace.

V této lokalitě je veškerá občanská vybavenost, je zde spoustu luxusních a stylových restaurací, v bezprostřední blízkosti od nemovitosti se rozléhají Riegrovy sady, což je jeden z nejnavštěvovanějších parků v Praze, a také malebné sady Svatopluka Čecha. Stanice metra “A” Jiřího z Poděbrad je vzdáleno cca 300 m. Pohodlné parkování pro rezidenty na modré zóně.

Doporučujeme prohlídku tohoto krásného bytu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 107 m² Praha 2

Květen 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.