Prodej bytu 4+1 89 m² Plzeň

Cena: 5 190 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 4 + 1 o výměře 80 m² s lodžií (9 m²) v pátém patře bytového domu v Plzni – Bolevci.

Nabízená bytová jednotka prošla postupnou rekonstrukcí, kdy její dispozice byla částečně změněna a díky této úpravě vnikl nový prostor pro obývací pokoj o výměře cca 20 m², který navazuje na prostornou lodžii o výměře cca 9 m². Lodžie nabízí posezení s výhledem do klidného vnitrobloku a je možné ji před sluncem zastínit venkovními žaluziemi.

Na prostor obývacího pokoje navazují další dva pokoje, jeden o výměře cca 12 m 2, který slouží jako ložnice a druhý o výměře cca 9 m², užíván jako dětský pokoj.

Komora o výměře cca 2 m², nabízí prostor pro skladování a pro sušičku na prádlo.

Chodba (cca 5 m²) propojuje ostatní prostory bytu. Pokoj o výměře cca 20 m², samostatné WC (cca 1 m²), koupelna s vanou (cca 2,60 m²) a kuchyně s prostorem na jídelní stůl o výměře cca 10 m².

V suterénu domu je k dispozici sklepní koje o výměře cca 3 m² a společná kolárna.

Bytová jednotka má nové vstupní bezpečnostní dveře. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn dálkově.

Dům za posledních 10 let prošel kompletní revitalizací (nová fasáda, výměna oken, nový výtah, renovace střechy).

Dům má dva vchody, přičemž zadní vchod je za použití výtahu bezbariérový. Prostory obou vchodů do domu jsou monitorovány bezpečnostními kamerami. Odemykání dveří je zajištěno pomocí čipů.

Úklid domu zajištuje jednou týdně firma.

Jedná se o bydlení s velmi dobrou polohou v blízkém dosahu MHD, nedaleko boleveckých rybníků a výbornou občanskou vybaveností.

Financování koupě bytové jednotky je možné hypotékou, kterou pro Vás rádi zajistíme na klíč u našich specialistů.

Pro bližší informace a prohlídku volejte makléři. Ev. číslo: 25079.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+1 89 m² Plzeň

Únor 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.