Prodej bytu 4+1 84 m² Praha 5

Cena: 7 800 000 Kč, Velký rodinný byt 4 + 1 s lodžií a sklepem najdete v žádané lokalitě Prahy 5, Stodůlkách, nedaleko Prokopského údolí.

Vzhledem k tomu, že všechny čtyři pokoje jsou neprůchozí a kuchyně nabízí i prostorný jídelní kout, je možné byt využívat i na pronájem po jednotlivých pokojích.

Dispozici tvoří:
Předsíň
Komora
4 x pokoj
Kouplena s WC
Samostatné WC
Kuchyně s jídelnou
Lodžie
Sklep v suterénu domu

4. patro panelového domu, který nedávno přošel kompletní rekonstrukcí – nové rozvod elektřiny ve společných prostorách, kamerový systém, vchodové dveře v domě s elektronickým zámkem s čipem. Zateplená fasáda, PENB domu je C.

Bezproblémové parkování v okolí domu, stanice metra Hůrka je od domu vzdálena několik minut chůzí. Kompletní občanská vybavenost v těsné blízkosti, MŠ, ZŠ i gymnázium, hřiště, lékárna, restaurace i obchody. Rychlé spojení do centra města MHD i autem.

V pěší dostupnosti se nachází i Prokopské údolí a Centrální park.

Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku. Financování zajistíme za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+1 84 m² Praha 5

Prosinec 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.