Prodej bytu 3+kk 92 m² Praha 8

Cena: 14 890 000 Kč, Dovolujeme si Vám představit moderní byt s dispozicí 3+kk o celkové podlahové ploše 90,5m² v novostavbě rezidenčního bytového projektu Plazza z roku 2019. Budova se nachází ve velmi klidné části Střížkova na Praze 8.
Byt je v osobním vlastnictví a je umístěn v pátém nadzemním podlaží s orientací na jihozápadní stranu. Centrem bytu je obývací prostor s moderní plně vybavenou kuchyní a vstupem na jednu z lodžií, která Vám poskytne místo pro odpočinek i pěstování drobného ovoce, zeleniny a bylinek a navíc vám díky působivým západům slunce nad Prahou vytvoří krásnou atmosféru každý večer.

Kuchyňská linka, vestavěné skříně a postel jsou vyrobené na míru. Kuchyň je vybavena veškerými elektrospotřebiči. Z ložnice a dětského pokoje jsou vstupy na druhou lodžii. Koupelna je vybavena veškerým sanitárním nábytkem a vanou. Celý byt je klimatizován, v oknech jsou rolety den a noc. V technické místnosti, do které je vstup z předsíně, se nachází druhá toaleta.

Celková obytná plocha bytu je 90,5m². Předsíň 8,7 m², obývací pokoj 34,6 m², ložnice 15,1 m², dětský pokoj 17,2 m², chodba 3,7 m², koupelna 5,1 m², technická místnost s toaletou 3,6 m², lodžie u obývacího pokoje 13 m², lodžie mezi ložnicí a dětským pokojem 6,5 m².

Obrovskou devízou jsou dvě parkovací stání v podzemních garážích, které k bytu patří a rovněž tak i sklep.

Komplex je tvořen třemi nadzemními budovami s podzemními garážemi. Jednou z mnoha výhod bydlení v této rezidenci je obchod Lidl, který se nachází v přízemí jedné z budov.
Další výhodou je skvělá dostupnost stanice metra Střížkov, které je 5 minut chůze od budovy. Největší výhoda tohoto bytu je to, že díky lokalitě na návrší Vltavské kotliny, je z bytu opravdu atraktivní výhled na centrum Prahy a současně je tato lokalita na území hlavního města zárukou kvalitního ovzduší. Atraktivita této lokality je podtržena plochami zeleně s parkovou úpravou, které jsou součástí rezidenčního komplexu. Jen pár kroků odtud se rozléhá park Přátelství spojující stanici metra Střížkov a Prosek. Park Václavka a unikátní přírodní památka Prosecké skály a k nim navazující vinice Machálka se pak nachází v bezprostřední blízkosti.
Lokalita Střížkova a Proseka je oblastí urbanisticky zpracovanou a fungující a dostupná občanská vybavenost je tedy samozřejmostí. V bezprostředním okolí se nachází síť obchodů, restaurací a dalších souvisejících služeb. Nechybí zde ani sportovní, vzdělávací a zdravotnická zařízení.

Byt lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi a zdarma pomůžeme vyřídit za těch nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Pro více informací a prohlídku nemovitosti mne prosím neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 92 m² Praha 8

Září 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.