Prodej bytu 3+kk, 87 m², Praha, ul. Na Plzeňce

Cena: 6 900 000 Kč, Krásný ateliér s nevšední atmosférou, kterou dodává typická cihlová klenba v hlavním pokoji, je součástí obytného domu, který se nachází v ulici Na Plzeňce v blízkosti pěší zóny Anděl.
Do jednotky se vstupuje po schodišti směrem dolů k úrovni zahrady. Současná dispozice se skládá z předsíně přístupné do dvou pokojů, koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Po úpravě může v bytě vzniknout schodiště s přímým vstupem na zahradu s terasou a vzrostlými stromy, kterou lze k bytu dokoupit. Zajímavosti interiéru jsou místa klenutého stropu, prostorné místnosti a podlahové topení.
Dům včetně společných prostor je udržovaný, možnost parkování je v přilehlé ulici. Oblíbená smíchovská lokalita a centrum Anděl nabízí klidné bydlení s dosahem rušného městského života s pestrou nabídkou gastronomie, kultury i sportu.
Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, zastávka tramvají a stanice metra jsou vzdáleny 5 minut od domu. Pro cestování autem je výhodou napojení na ulici Strakonická.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk, 87 m², Praha, ul. Na Plzeňce

Červen 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.