Prodej bytu 3+kk 84 m² Vrchlabí

Cena: 6 811 000 Kč, v přímém zastoupení developerské společnosti prodej rezidenčního bytu 3+kk s terasou v novostavbě projektu “Pod Slunečným vrchem”. Bytová jednotka pod označením B.5.37 o velikosti 65,4 m² s prostornou terasou 19,1 m² se nachází ve 5.NP nově vznikajícího projektu.
Moderní byty v srdci Krkonoš jsou citlivě zasazené do okolního prostředí. Ve Vrchlabí pro vás vznikají moderní bytové domy spolu s komerčními prostory a velkým parkem uprostřed, které zaručují kvalitu bydlení a souznění s přírodou.
Celý projekt bytů Pod Slunečným vrchem je vhodně začleněný do této části Vrchlabí. Domy jsou stavěny podle nejvyšších norem, u bytů je kladen důraz na pohodlné a vzdušné bydlení.
Domy budou napojeny na vodní a fotovoltaické elektrárny, které vyrábí elektrickou energii. Vytápění a ohřev teplé vody v bytech má přípravu na tepelná čerpadla, plynový či elektro kotel. Samotné domy budou mít
 zelené střechy, které fungují jako klimatizace, izolují proti zimě i proti teplu a hezky splynou s okolním prostředím.

V projektu je navrženo celkem 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi nabízíme k prodeji dva bytové domy označené A a B, dům A s 22 byty a dům B s 15 byty.

V bytech jsou použity nejvyšší standardy – plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB (možnost výběru ze 4 odstínů), velkoformátová moderní dlažba ABK Interno 9 s minimalistickým nádechem v betonovo-kovovém stylu (možnost výběru ze 4 odstínů), přesně ladí v kombinaci s dřevěnými prvky. Koupelnová sanita nejznámějších značek, kvalitně zpracované dveře, kování, vypínače a zásuvky. Kladen důraz na funkčnost a maximální využití prostoru.

Do prostorných předsíní se vejdou vestavěné skříně, některé byty mají dokonce vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice. Pokoje mají samostatné vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob. K bytu si můžete zakoupit podzemní garážové stání a sklep.

Nenechte si ujít příležitost investovat do vlastního bydlení. V prodeji jsou volné byty z první etapy s plánovanou kolaudací na jaro 2023.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti i o víkendu. Nemovitost vhodná jak k trvalému bydlení, rekreaci či krátkodobému pronájmu. Doporučujeme.

NOVINKA:

Využijte dotaci na úroky z hypotéky až do výše 3%.
Získejte své vlastní bydlení v projektu Bydlení v Krkonoších ve Vrchlabí. Vyberte si byt, který se vám nejvíce líbí a my vám pomůžeme získat.

Naši dotaci na úroky z hypotéky ve výši 3% na 3 roky mohou získat všichni klienti, kteří si budou chtít pořídit byt z našeho projektu. Dotaci vám poskytneme jednorázově ve formě slevy z kupní ceny. Ev. číslo: 642379.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 84 m² Vrchlabí

Listopad 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.