Prodej bytu 3+kk 79 m² Praha 7

Cena: 8 490 000 Kč, Nabízím k prodeji několik bytů 3+kk v kompletně zrekonstruovaném domě z roku 1924 na ulici Malá Plynární v Praze Holešovicích. Byty jsou o velikosti cca 79 m2, jsou buď dokončené a vybavené, nebo pouze po částečné rekonstrukci a vhodné pro dokončení podle vašich představ. Díky velkým novým oknům jsou velice světlé. Každý byt disponuje balkonem o velikosti 1,5 m2 a patří k nim sklep o velikosti 4-5 m2.

Bytové jednotky se nachází v 7 podlažní cihlové budově s novým výtahem, opravenými interiéry, příjemným posezením ve společném dvoře a velice nízkými náklady. V domě proběhla rekonstrukce elektrických rozvodů, zateplení fasády, výměna plastových oken a rekonstrukce sklepů. Ve všech jsou pak bezpečnostní dveře.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, bistra, školy, školky, pošta, banky, divadla holešovická tržnice nebo výstaviště. Je zde také výborná dopravní dostupnost. Cca 5 minut chůze od domu se nachází dopravní uzel Nádraží Holešovice, který je stanicí Metra, tramvaje, autobusu a vlaku. Parkování je možné před domem v modré zóně.

Přiložené fotky jsou pro představu, pouze z jednoho bytu. Ostatní byty se liší vzhledem i vybavením, jak jsem již dříve zmínil. Více informací o stavu jednotlivých bytů mne prosím kontaktujte. V případě zájmu doporučuji prohlídku všech bytů. U bytů jsou také rozdílné ceny, záleží na tom jak jsou vybaveny. V případě rychlé koupi lze o ceně jednat.

Byty se hodí pro všechny, kteří hledají nové moderní bydlení v klidné lokalitě centra Prahy nebo jsou vhodné k investici.

Bytové jednotky jsou v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy momentálně není k dispozici, proto uvádíme PENB třídy G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 79 m² Praha 7

Květen 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.