Prodej bytu 3+kk 76 m², Lipno nad Vltavou

Cena: 5 790 000 Kč, Skloubení relaxace, dovolené, zábavy, sportovních aktivit, přátelských setkání, ale také zajištění výnosů z investice v případě Vaší nepřítomnosti. V nádherné lokalitě, přímo u Lipenského jezera, v oblíbeném resortu Landal Marina Lipno, se Vám naskýtá možnost koupě příjemného, prostorného a hlavně moderního apartmánu 3+kk o podlahové ploše 76 m2 s kapacitou až 6 lůžek. Apartmán se nachází v přední linii třípodlažních cihlových domů u jezera, v prvním patře (čímž je zajištěno maximální soukromí obyvatel), ovšem s bezbariérovým přístupem ze zadního parkoviště (zde i nabíječky na elektromobily), a disponuje komfortním a hlavně zařízeným obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelní částí, privátní komorou, technickou místností s plynovým kotlem a bojlerem, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, 2 ložnicemi a nakonec lodžií s výhledem přímo na jezero, písečnou pláž a přístav. K příslušenstvím patří též zděná sklepní koje, do které se pohodlně vejdou kola, lyže i kočárek.
Technické a ostatní parametry:
– vytápění pomocí plynového kotle v bytě s vlastním plynoměrem
– modernizovaný interiér vč. vinylových podlah
– o vše se stará správa, která Vám byt vždy připraví Strategické umístění bytu zajišťuje požadované soukromí i klid a zároveň blízkost veškerého dění v okolí. Apartmán je kompletně zařízen a spravován družstvem, které též zajišťuje jeho obsazenost v době, kdy máte v plánu jiné aktivity, než pobyt na Lipně. Díky tomuto konceptu je zajištěna údržba, úklid, správa i pronájem, apartmán tedy bude vždy připraven na Vaši návštěvu a navíc se jednou za rok budete těšit z výnosů, které Vám toto skvělé místo přinese. Resort vznikl v letech 2004 – 2006, plně se rozvíjí s maximální péčí včetně vzniku nových odpočinkových i hracích ploch a potřebné údržby a je využitelný celoročně. V blízkosti apartmánu je písečná pláž, restaurace, cukrárny a kavárny, půjčovna kol, koloběžek i vodních prvků, bobová dráha, dále market COOP s 24 hod. provozem, nedávno otevřený rodinný skiareál s lanovkou, kam dojdete pohodlně pěšky, spousta cyklostezek i turistických tras a též i známá Stezka korunami stromů s úchvatnými výhledy a aktuálně letními nočními koncerty a nakonec i dětský park Království lesa. Fantazii pro trávení volného času se zde opravdu meze nekladou. Tento apartmán je vždy pro své umístění vyhledáván. A pokud nemáte zrovna rádi letní ruch nebo zimní rej, věřte, že jarní i podzimní měsíce jsou zde též fantastické, plné vůní a skvělých zážitků. Přitom za užívání apartmánů neplatíte žádné zálohové platby, Vaše pobyty se Vám zkrátka vyúčtují 1x za rok a vy již pouze přijmete Vaše výnosy z pronájmu za dobu, kdy trávíte čas někde jinde. Apartmán je v družstevním vlastnictví, financování je tedy možné z vlastních prostředků, se zástavou jiné nemovitosti nebo přes stavební spořitelnu či podobné alternativní možnosti. Prohlídky budou řešeny v rámci dne otevřených dveří, případně individuálně. Budeme se na Vás těšit na Marina Lipno již brzy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 76 m², Lipno nad Vltavou

Květen 11th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.