Prodej bytu 3+kk 72 m² Štěnovice

Cena: 3 248 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují PŘEDPRODEJ BYTU 3 + kk, 72 m² – 3 byty – ŽOFINKY- V 1 RODINNÉM DOMĚ s pozemkem ve Štěnovicích, 2 parcely, na 6 bytů celkem .
Nabízíme možnost bytu, 3+kk 72 m² s vlastní zahrádkou v rodinném domě, v developerském projektu – k výstavbě. Nový byt v přízemí s pozemkem. Vhodné ale i jako investice a byt pronajímat. Byt bude zatím v hrubé stavbě, abyste si případně mohli provést sami dokončení bytu svépomocí nebo přes družstvo správců stavebních dodávek, které máme. A nebo prodat byt nějaké obci v okolí, obce byty poptávají , potřebují a mají na nákup bytů peníze od státu. Byt bude mít podkrovní prostor nad celým půdorysem bytu a bude mít mansardovou střechu. Strop bude klasicky nosný. Padací žebřík. Deklarován bude sice jak uložiště na boty, půjde tam dát i postel, takže jeho další využití je na Vás. Možnost vyvést trubky topení,může být tedy vytápěný. Střecha bude řádně zateplená, mohou zde být panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplou vodu do zásobníků pod bytem a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění. A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku. A tím byste získali cca 144 m² plochy. Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází v nové z větší části již dokončené zástavbě, a v blízkosti nově zrekonstruované školy a školky. Autobusem se dostanete do Plzně. Placení bytu: nejprve by se platilo 35% ceny hrubé stavby nemovitosti. A pak dokončení a po kolaudaci buď hypotečním úvěrem a nebo anuita. Jak si pak vyberete. Při ceně za celou nemovitost v hrubé stavbě, která by činila 3,248.000,- Kč by se tedy zatím skládalo 1,137.400,- Kč. A i s půjčkou na těchto 30% ceny Vám rádi pomůžeme. Ale lze také po kolaudaci nabídnout formu malé spolupráce na snížení hypotečních splátek. S financováním bytu 30% vkladem a pak umořováním splátek přicházíme postupně. Financování: na začátku se platí jen 30% bytu. Družstevní financování do doby kolaudace. Nabídka financování: hypotéka nebo úvěr na družstvo, anuita. Bydlete bez hypotéky. Máme pro Vás i alternativu v podobě tzv. družstevního financování. Vyberte si jakýkoliv byt, složíte 30 % z ceny bytu a po výstavbě můžete začít bydlet. A také můžete pasivně spolupracovat a mít náhodné příjmy přes svůj vlastní svěřenský fond, který od nás k bytu dostanete jako dárek. A v něm 4 zelené karty. A přes naší provozní jednotku na peníze. A také Vám řekneme o české aplikaci z Google Play, která Vám bude hlásit, že se Vám budou posílat peníze. A těmi poslanými penězi si také umořujete měsíční hypoteční nebo anuitní splátky. Zbytek částky hradíte formou nájmu, ale na splátky Vám mohou chodit peníze a po doplacení si byt můžete převést do osobního vlastnictví. V případě zájmu zašlete prosím odpověď na mail: z Ev. číslo: 22285.

Zkrácený popis:

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 72 m² Štěnovice

Březen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.