Prodej bytu 3+kk 72 m² Dřísy

Cena: 1 137 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují BYT 3 + kk , 72 m² Praha-východ, u Staré Boleslavi ( Dřísy) -v budoucí výstavbě – projekt

Nabízíme možnost bytu, 3+kk 72 m² s vlastní zahrádkou v rodinném domě. Byt se nachází v přízemí s pozemkem a bude v hrubé stavbě.

Byt bude mít podkrovní prostor nad celým půdorysem bytu , s mansardovou střechou.

Střecha bude řádně zateplená. Možná na střeše budou panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplo vodu do zásobníků pod bytem a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění. A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku.

Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází v nové z větší části již dokončené zástavbě, a v blízkosti nově zrekonstruované školy a školky. Autobusem se dostanete do Prahy.

Placení bytu: platilo by se 1,137.000,- Kč. Zbytek by se řešil za pomocí bankovního svěřeneckého fondu přes jeho příjmy do něj. Něco jako nová vkladní knížka.

Více Vám vysvětlí náš pan finanční poradce. Jedná se o novinku. V případě zájmu mě prosím kontaktujte, telefon na něj Vám předám…

K bytu dostanete pak 4 zelené karty na pasivní příjmy k bytu.

V případě zájmu zašlete prosím odpověď na email a ještě prosím zašlete kontaktní SMS na tel. č. v tomto tvaru:

Dobrý den, právě jsem Vám odeslal kontaktní email ohledně zájmu o informace k možnosti pořízeni bytu 3+kk, typ Žofinka, pošlete mi odkaz na zásilku pro klienta na email a pak ať mne na toto telefonní číslo od Vás Vaši spolupracovníci z klientského servisu prosím kontaktují. Děkuji. Váš Podpis.

========================

Psč 277 14 Ev. číslo: 22787.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 72 m² Dřísy

Květen 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.