Prodej bytu 3+kk 71 m² Praha-Zličín

Cena: 9 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu o dispozici 3kk v moderním bytovém domě, který byl kolaudován v roce 2018. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží, součástí bytové jednotky je samostatné garážové stání a sklepní prostor v suterénu bytového domu. Bytová jednotka má vlastní balkón. Optický kabel T- mobile přiveden do bytové jednotky.

Unikátní developerský projekt stavební společnosti vznikl v bývalém areálu podniku Vodní Zdroje Praha v ulici Křivatcová v městské části Praha 5 – Zličín. Moderní zástavba 11 nízkoenergetických novostaveb s klidným vnitroblokem, které svým urbanisticko-architektonickým rázem vhodně zapadají do stávající rezidenční výstavby, odpovídá požadavkům na pohodlné moderní bydlení. Obytný komplex je inspirován severským stylem bydlení, je vystavěn v komorním duchu, s dostatkem zeleně pro odpočinek a relaxaci. Minimalistické novostavby se 4 nadzemními podlažími mají energetický štítek třídy B, náklady na provoz jsou tady velmi nízké. V areálu je kromě dostatečné zeleně také dětské hřiště, vaše děti si tak hrají přímo před okny bytu.

Lokalita:
Zličín je lokalita, kde v minulosti už několik sídlišť vzniklo, proto se zde dá počítat s širokou občanskou vybaveností a dopravní obsluhou. Obytný komplex je navíc situován mezi dva rybníky, takže kromě pozitiv zabydlené lokality má i výhodu přírodního rázu okolní krajiny.

Občanská vybavenost:
Stanice metra trasy B “Zličín” je vzdálena 1,5 km (23 minut pěšky), doveze vás tam také autobus ze zastávky “Halenkovská” (430 m) nebo “Strojírenská” (535 m). Základní a mateřská škola pro vaše děti se nachází v ulici Nedašovská (935 m, 14 minut pěšky), školku najdete ještě v Hevlínské ul. (464 m, 8 minut). Lékařskou péči zajišťuje například poliklinika Řepy (2,5 km), kam s vozem dostanete za 6 minut nebo autobusovou linkou č. 164 za 9 minut.

Jedná se o velice výjimečnou lokalitu, doporučuji prohlídku této nemovitosti. Více informací Vám sdělím telefonicky či na osobní schůzce. Ev. číslo: 633839.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 71 m² Praha-Zličín

Březen 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.