Prodej bytu 3+kk 68 m² Praha 10, Hostivař

Cena: 7 490 000 Kč, Prodej naprosto výjimečného bytu 3+kk s lodžií a klimatizací po velmi povedené a nákladné rekonstrukci. Byt je umístěn ve 3.patře zrekonstruovaného panelového domu, svým provedením se blíží k novostavbě. Dům stojí ve velmi žádané lokalitě s bezvadným spojením do centra, obklopen na severní straně zelení a jižně umístěný obývací pokoj s lodžií má výhled do klidné ulice.

Zaujme Vás prostorná vstupní hala s vestavěnou skříní, ve které je schována pračka i sušička, na moderní a plně vybavenou kuchyni navazuje prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžii. Samostatný vstup mají obě ložnice s orientací na severní stranu a také koupelna s toaletou. Klimatizační jednotka je umístěna do lodžie, která je zároveň místem odpočinku.

Vinylová podlaha s podlahovým vytápěním a snížené podhledy s vestavěnými světly zaručují velmi komfortní pobyt.

V této lokalitě nic nechybí, a to jak plná občanská vybavenost, tak dostatek zeleně a ideální spojení tramvají nebo metrem do centra.

Celý byt si můžete v klidu projít na https://my.matterport.com/show/?m=c3f5CGJi3EE, prohlídka vám umožní procházet se volně bytem, jako kdybyste se v něm fyzicky nacházeli. Nemusíte nikam cestovat, byt si projdete, kolikrát chcete.

Byty Praha 10 na prodej

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 68 m² Praha 10, Hostivař

Říjen 1st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.