Prodej bytu 3+kk 68 m² Kladno

Cena: 4 682 000 Kč, Nabízíme ke koupi krásný rekonstruovaný byt 3+kk v osobním vlastnictví o výměře 67 m2 v Kladně – Kročehlavy.

Byt je v 6 nadzemním podlaží a nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Ideální dispozice s dvěma ložnicemi a velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce včetně nového zděného jádra s koupelnou a toaletou. Velkou výhodou je i samostatná šatna, která poskytuje velkorysý úložný prostor. Z bytu je pěkný výhled do zeleně, na dětské hřiště a nikoliv do sousedních panelových domů. K jednotce náleží i komora na patře.

Majitelé budou rádi pokud nový majitel bude mít zájem i o veškeré vybavení, které přenechají v součásti kupní ceny.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost. Lékař, mateřská škola, obchody, benzínová pumpa, MC donald přímo před domem, velké dětské hřiště. Parkování je pak přímo před domem.

Energetická náročnost prozatím není k dispozici proto uvádíme G (bude dodáno).
______________________________

Financování této nemovitosti můžeme zajistit za nejlepších tržních podmínek. Máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 68 m² Kladno

Srpen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.