Prodej bytu 3+kk 66 m² Sezemice

Cena: 3 200 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji působivý byt, který se nachází v posledním podlaží udržovaného cihlového domu. Světlo, prostor, soukromí a možnost okamžitého užívání bez investic. Rozsáhlá rekonstrukce bytu proběhla v roce 2018 a jeho plocha vč. sklepu činí 65,9 m2.
Nachází se v domě z roku 2001, ve kterém je pouze 5 podlaží, bez výtahu. Přístup do domu je možný z obou stran. Byt nabízí prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní. Ta byla vytvořena na zakázku při rekonstrukci před 3 lety tak, aby maximálně využila prostor a bylo v ní pohodlné vařit i se pohybovat. Při rekonstrukci architekt využil prostor pod svislou stranou místnosti a vytvořil zde rozměrnou komoru, kterou ocení nejedna maminka. Za kuchyní se nachází koupelna, kde je i umístěno technické zázemí (vytápění vlastním kotlem) a která jako jediná neprošla rekonstrukcí. I přesto je v krásném stavu a její proporce umožňují postavit zde pračku, sušičku i větší vanu. Toaleta je součástí koupelny.
Z obývací části je dále možný přístup na terasu náležící výhradně k bytu. Na terase si budoucí majitelé užijí nejen snídani a posezení při západu slunce, ale také krásný výhled na Kunětickou horu, její hrad i okolí. Díky dostatku oken je byt velmi světlý. V případě, že budoucí majitel ocení více šera, jsou střešní okna vybavena roletami. Byt dále nabízí 2 samostatné ložnice s orientací na Jiho-Východ. Jejich velikost je 12m2 a 13 m2.
V přízemí domu se nachází sklep o velikosti 2m2. Je větraný a uzamykatelný. Na stejném podlaží je pro majitele bytových jednotek možnost využití sušárny, kočárkárny a kolárny.
Dům se nachází na okraji Sezemic a tím nabízí dostatek klidu ale i pěknou, a především rychlou dostupnost do Pardubic (10 min.) a Hradce Králové (18 min.). Potraviny pár kroků od domu. Město Sezemice nabízí kompletní občanskou vybavenost s prosperující budoucností. V okolí je možnost sportovního vyžití. Nedávno byl otevřen nový skatepark, workoutové hřiště a další sportoviště. Zastávka MHD pár minut od domu. Pokud vás o bytě zajímá více informací, neváhejte mě kontaktovat. Průkaz PENB nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G. Jakmile bude k dispozici, údaj aktualizujeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 66 m² Sezemice

Duben 16th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.