Prodej bytu 3+kk 64 m² Praha 9

Cena: 8 840 000 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout světlý byt 3+kk 64m2 s terasou 13m2, parkovacím stáním a sklepem 3m2 v Praze 9 v projektu Nad Rokytkou.

Byt je vybavený vestavěnými skříněmi, luxusní kuchyňskou linkou „Hanák“, zabezpečovacím systémem, bezpečnostními dveřmi třídy 3, okna dřevěná, profil typu EURO; izolační trojsklo, plně vybavenou koupelnou a ještě jednou samostatnou toaletou.

Celý komplex je hlídán kamerovým systémem a vrátnicí.

Lokalita je obklopená zelení, cyklostezkou a mnohým vyžitím jak pro dospělé, tak pro děti. V okolí fitness louka, příroda vhodná pro procházky, rybník a několik rozsáhlých a moderních dětských hřišť.

Poblíž areálu se nachází veškerá občanská vybavenost: pošta, poliklinika, lékárna, potraviny, restaurace, vinárna, fitness a wellness, banka a další. Velmi klidné bydlení s výbornou dostupností do centra.

Financování lze zajistit za nejlepších tržních podmínek (u DV bez převodu do OV možno při zástavě jiné nemovitosti). Zajistíme Vám zdarma nejlepší možné podmínky na trhu, ušetříme Vám čas i peníze a to vše případně i u Vaší domovské banky. K tomuto máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat. Takto máte největší šanci na úspěch v získání nejlepší nabídky na trhu.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Za případné komplikace při prokliknutí se na takovou nabídku a možné následné zneužití dat při využití této reklamy schválené inzertním poskytovatelem nenese naše společnost zodpovědnost. Jednáme s klienty pouze osobně. Neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Energetická náročnost není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 64 m² Praha 9

Duben 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.