Prodej bytu 3+kk 62 m² Praha 10

Cena: 6 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej nově zrekonstruovaného bytu t o celkové podlahové ploše 56,8 m²+ 2X lodžie 2m² a 4m², se nachází v předposledním, tedy 11. podlaží revitalizovaného panelového domu. Toto jedinečné umístění zaručuje krásný výhled na celou Prahu, který si zajisté zamilujete. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, která se doopravdy vydařila – uvidíte sami. Nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, příprava na kuchyňskou linku, zbrusu nová laminátová podlaha v kombinaci s kvalitní dlažbou a další větší či menší úpravy v novém majiteli zanechají pocit moderního, čistého a útulného bydlení.

Dispozice jednotlivých místností činí z bytu ideální prostor pro spokojený život moderního páru či mladé, perspektivní rodiny. Dominantní kuchyně s obývacím pokojem zaujímá plochu 18,5m², mimo to disponuje lodžií o ploše 4m². Navazující neprůchozí pokoj má celkem 9,2m², samostatná ložnice zaujímá prostor 14,3m² a přidružuje druhou lodžii o velikosti 2m². Mezi ostatní části bytu patří komora (2,3m²), samostatné WC (1m²), útulná koupelna (2,6m²), předsíň (6m²) a malá spíž (0,9m²). K bytu taktéž patří menší sklep (2m²). Ložnice je orientovaná na západ, kdežto ostatní pokoje na východ.

Byt je umístěn v perspektivní lokalitě splňující veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Nedaleko se taktéž nachází nákupní centrum Eden, příznivce hromadné dopravy potěší blízká zastávka tramvaje a nedaleké vlakové nádraží Praha- Vršovice. Milovníci přírody si ovšem na své přijdou také – v blízkosti se nachází oblíbený park Havlíčkovy sady, který lze využít k procházkám, tréninku či jinému relaxačnímu či
sportovnímu vyžití. Pokud toužíte bydlet v moderním zrekonstruovaném bytě v centru oblíbených Vršovic, neváhejte nás oslovit. Rádi vám byt představíme osobně! Hypotéku Vám rádi zařídíme.. Ev. číslo: 29179.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 62 m² Praha 10

Březen 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.