Prodej bytu 3+kk 60 m² Málaga

Cena: 408 000 Kč, Nabízíme byty v nejvyšších residenčních budovách v srdci Málagy. V rostoucím městě s velkým národním a mezinárodním zájmem se buduje doslova nepřehlédnutelný projekt atraktivního a funkčího designu s výhledem na moře a město. Díky výbornému umístění je dobře napojen na MHD a dálnici a kde máte nablízku vše potřebné pro život ve městě.

Celý projekt sestává ze studií a dvpojpokojových bytů. Všechny jsou částečně vybaveny kuchyní s kuchyňskými spotřebiči a vestavěnými skříněmi.

Ke každodennímu využití máte k dispozici:
– Bazén na střeše
– Garáž
– Služby consierge
– Víceúčelová místnost pro co-working
– Posilovna
– Prádelna
– Velké zelené plochy přilehlého parku Guadalmedina River

Pro detailní informace o volných bytech, jejich dispozicích a orientaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi pro Vás připravíme prezentaci a s radostí Vás provedeme celým obchodem.

– – – – –

V nabídce máme více než 100 bytů a domů na Costa del Sol – jižním pobřeží Španělska. Mnoho z nich nabízíme mimo inzerci. Máte-li konkrétní představu o svém bydlení, rádi Vám poradíme a doporučíme nemovitost na míru. Servis zahrnuje poradenství, společné prohlídky nemovitostí, advokacii, tlumočení a správu nemovitosti v nepřítomnosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 60 m² Málaga

Květen 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.