Prodej bytu 3+kk 58 m² Praha 10

Cena: 7 070 000 Kč, Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout krásný, světlý byt 3+kk v ulici Oty Bubeníčka o velikosti 58,4 m2 s balkónem 3 m2. K bytu náleží i jedno garážové parkovací stání a nadstandardní sklep 7 m2.

Bytová jednotka, se nachází v 5. nadzemním podlaží, a skládá se z prostorné předsíně s vestavěnou skříní, dětského pokoje, ložnice se vstupem na balkón, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a také vstupem na balkón, koupelny s vanou a odděleným WC.

Dům vznikl jako součást developerského projektu společnosti Vivus a byl zkolaudován v roce 2017.

V centru Prahy jste autem za 20 min. Vlakem do 25 minut. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu i dostatek zeleně v Oboře Uhříněves.

Financování lze zajistit za nejlepších tržních podmínek (u DV bez převodu do OV možno při zástavě jiné nemovitosti). Zajistíme Vám zdarma nejlepší možné podmínky na trhu, ušetříme Vám čas i peníze a to vše případně i u Vaší domovské banky. K tomuto máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat. Takto máte největší šanci na úspěch v získání nejlepší nabídky na trhu.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Za případné komplikace při prokliknutí se na takovou nabídku a možné následné zneužití dat při využití této reklamy schválené inzertním poskytovatelem nenese naše společnost zodpovědnost. Jednáme s klienty pouze osobně. Neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Energetická náročnost není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 58 m² Praha 10

Srpen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.