Prodej bytu 3+kk 196 m² Liberec

Cena: 8 490 000 Kč, Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme unikátní prodej v podobě bytové jednotky včetně příslušenství v osobním vlastnictví.
Jedná se o celek – byt 3+kk, velikosti 79 m² s vlastní samostatnou garáží v domě o velikosti 28,3 m², zasklenou terasou 13,5 m² a venkovní terasou ve velikosti dalšího bytu 75 m².
Celkem užitná plocha 196 m².
Novostavba z roku 2007 se nachází v Liberci, Vratislavice nad Nisou, ul. Pod Rušičkou.
Nemovitost je kompletně zařízena, nachází se v posledním patře bytového domu bez výtahu, ale vzhledem k tomu, že dům je ve svahu jsou to do bytu jen 2 patra z hlavního vchodu.
K jednotce také náleží sklepní kóje, v dosahu občanská vybavenost, 3 minuty chůzí zastávka tramvaje.
Jedná se o unikátní prodej s důrazem absence podobných nabídek v dané lokalitě resp. širokému okolí města Liberec.
Vybavení jednotky: masivní vestavěné a prostorné skříně, kvalitní podlahová krytina, bezpantové dveřní křídla včetně dveřních obložek ve vysoké hodnotě, dřevěná podlaha na zasklené a venkovní terase na kterou je přivedena voda pro WHIRPOOL vířivku s intimním osvětlením, koupelna se sprchovým koutem a skleněnou zástěnou, WC a bidetem, v garáži zavedena elektřina a voda.
Bytová jednotka je k dispozici ihned.
Rádi odpovíme na další informace, vřele doporučujeme náročným zájemcům, kteří hledají nadstandardní bydlení v bytovém domě a třeba jako náhradu za rodinný domek.
Více informací podá náš makléř reality11 Liberecko. Ev. číslo: 25133.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 196 m² Liberec

Únor 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.