Prodej bytu 3+kk 153 m² Doksy

Cena: 16 500 000 Kč, Hledáte místo, kde si můžete odpočinout po rušném týdnu nebo strávit krásnou dovolenou? Nabízíme vám exkluzivní a plně vybavený nadstandartní byt v lokalitě Staré Splavy – Lázeňský vrch.

Je situován v novém domě n břehu Máchova jezera a v lokalitě vyniká jak elegancí a luxusem (plně prosklené terasy a kaskádovité uspořádání směrem na jezero), tak decentností a vkusem (skvostná art deco fasáda a tlumená břidlicová střecha směrem do ulice).

Dům má pouze 5 bytů. Ten váš je v 1.NP a má největší terasu, na kterou je průhled dokonce i ze zadní ložnice přes prosklená zelená atria. Hlavní ložnice je dokonale odhlučněná (díky terase, která se nachází nad ní) a připadáte si, že jste v domě sami.

Posunem do přední části bytu se Vám Máchovo jezero čím dál tím více přibližuje, až si na terase připadáte, že jste naopak přímo jeho součástí a ve víru sezónního dění. I od toho se dá ovšem oddělit, a to robustními předokenními roletami, které jsou též po celém obvodu. Zabezpečení doplňuje alarm a bezpečnostní dveře. Léto i zimu zpříjemňuje na terase vířivka a pro samotná chladná období je instalováno podlahové topení s možností ovládání vytápění na dálku. A pro velkou zimu je v bytě navíc plynový krb.

Kompozice bytu:
Obývací pokoj s kuchyní vybavenou spotřebiči značky Bosch
2× ložnice
2× koupelna
2× WC
Prostorná šatna
Velká terasa
2x zelené atrium
Prostorný sklep přímo na patře
Vyhrazené parkovací stání za pojízdnou bránou

Podlahová plocha včetně terasy a atrií je 183 m2, bytová pak 153 m2.

Dům jako takový má nízké provozní náklady (cca 4 000 Kč za měsíc včetně energií) s tím, že součástí je i servis zahradníka, společná sauna a výtah. Ve společných prostorách také nelze opominout široce užitá mramorová obložení a celkové použití vysoce kvalitních materiálů.

V případě potřeby zajistíme financování za nejlepších tržních podmínek.
Přijeďte se podívat, zveme vás na prohlídku! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 153 m² Doksy

Září 16th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.