Prodej bytu 3+kk 144 m² Praha 3

Cena: 16 990 000 Kč, Dovolujeme si nabídnout prostorný světlý byt v osobním vlastnictví v Praze na Vinohradech. Současná dispozice velkorysého prostoru o 144 m2 je 3+kk. Celý byt je pak orientovaný na východ.

Dominantou celého bytu je obývací pokoj spojený s kuchyní o úctyhodných 69m2 a vzhledem k umístění v rohu budovy je nádherné prosvětlen v půlkruhu okny. Celý byt prošel velmi nákladnou rekonstrukcí (více než 2,5 mil. Kč) v rámci které byly položeny nové dřevěné podlahy, instalována nová dřevěná okna, podlahové topení v koupelně a na toaletě, nový plynový kotel, kompletní elektroinstalace, nová kuchyň včetně moderních kuchyňských spotřebičů, nové radiátory a další.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem doplňují ještě dva pokoje (20,6 a 20,8m2), hala (20m2), koupelna a samostatná toaleta, komora s kotlem, pračkou a sušičkou a šatna (5m2), kterou ocení každý, kdo má rád rozměrné úložné prostory. Velikost jednotlivých místností jsou umocněny i vysokými stropy.

Lokalita bytu je jedna z nejvyhledávanějších v celé Praze. Na jedné straně se nachází Náměstí Jiřího z Poděbrad, vyhledávané pro svou kvalitní gastronomii a farmářské trhy (st-ne), na druhou stranu je pak Obchodní centrum Flora se svým kinem Cinema City a IMAX 3D. Pro relax jsou v pěší vzdálenosti od bytu k dispozici parky Parukářka a Riegrovy sady.

Doporučujeme prohlídku této unikátní nemovitosti, stejně jako prozkoumání jejího okolí.

Energetická náročnost prozatím není k dispozici proto uvádíme G (bude dodáno).
______________________________
Financování této nemovitosti můžeme zajistit za nejlepších tržních podmínek. Máme k dispozici své hypoteční specialisty, kteří problematiku řeší s našimi klienty denně a budou se i Vám rádi osobně věnovat.

Upozorňujeme, že jakákoli jiná nabídka (srovnávací kalkulačka, reklama apod.) podobných služeb na této stránce inzerátu není námi podporována a nejedná se o našeho partnera! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 144 m² Praha 3

Červen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.