Prodej bytu 3+kk 118 m² Kladno

Cena: 5 480 000 Kč, Přímo na pěší zóně v centru Kladna vám nabízíme prostorný byt 3 + kk s vnitřním atriem a velkou šatnou. K bytové jednotce patří zároveň podíl na společných částech domu, především na velkém sklepu v suterénu budovy.

Jeho dispozici tvoří:
Koupelna s vanou
WC
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a s výhledem do atria
Chodba se vstupem do atria
Atrium, které nabízí naprosté soukromí
Pokoj
Ložnice
Prostorná samostatná šatna

Byt je v dobrém stavu, je možné se nastěhovat a hned bydlet. Pokud uvažujete o investici na pronájem, nejsou nutné větší opravy. Pokud byste si byt pořídili pro vlastní, velmi pohodlné bydlení, dá se předpokládat menší investice k dotvoření podle představ nového vlastníka.

Kromě této bytové jednotky nabízíme k prodeji i celý dům, kde se kromě sklepů v suterénu a této bytové jednotky nachází obchodní prostor se zázemím v přízemí a další bytová jednotka s plochou 63 m2. Bližší informace vám ráda podá makléřka.

Jde o vemi atraktivní lokalitu, dům se nachází na tzv. Zlatém kříži v centru Kladna, v těsné blízkosti několika bank, budovy Policie ČR, středních a vysokých škol. Obchody v této části nemají nouzi o klientelu, v případě komerční úpravy domu na až 4 bytové jednotky bude velký zájem o pronájem.

Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku!
Financování zařídíme za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 118 m² Kladno

Červenec 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.