Prodej bytu 3+kk 113 m² Kralupy nad Vltavou

Cena: 6 284 297 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+kk, 113,90 m² ve druhém nadzemním podlaží nového developerského projektu Park Wolkerova, který se realizuje v Kralupech nad Vltavou – Lobečku, ul. J. Wolkera. Nachází se za úspěšně dokončeným projektem Rezidence Kralupy, který zrealizoval stejný developer.

Projekt Park Wolkerova zahajuje v nejbližších dnech výstavbu dvou bytových domů, objektu A a objektu B, které budou zasazeny do vilové čtvrti Kralup n./Vlt. – Lobečku, nedaleko parku a nákupních možností. Dvoupodlažní budovy budou řešeny moderně s ohledem na potřeby budoucích majitelů a investorů. Přízemní byty budou mít předzahrádky, byty v patrech budou mít balkóny a terasy.

Byt 3+kk, označen A205, bude situován v prvním patře (druhém nadzemním podlaží) objektu A. K bytu bude náležet balkon o rozloze 17,70 m². Klienti si k bytu dále kupují sklepní kóji (rozloha dle výběru) a venkovní parkovací stání. Provedení bytů bude ve vysokém standardu, bez kuchyňské linky. Klient bude mít možnost si vybrat z několika barevných variant zařizovacích prvků (podrobné informace u prodejce).

V případě Vašeho zájmu o bližší informace si neváhejte dojednat schůzku. Rádi Vás u nás přivítáme a projekt představíme. Ev. číslo: 633006.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 113 m² Kralupy nad Vltavou

Březen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.