Prodej bytu 3+kk 109 m² Praha

Cena: 9 299 000 Kč, Nabízíme k prodeji prostorný, vzdušný byt 3+kk s větší lodžií, umístěný na okraji novější zástavby bytových domů. Díky situačnímu umístění je z bytu pěkný výhled, mimo obytnou zástavbu. Samotný byt má výměru 109 m2, v čemž je zahrnuta lodžie, dvě šatny a obytný prostor. K bytu dále náleží sklep, komora a parkovací místo, umístěné přímo v domě.

Celý byt je vkusně řešený, což naznačuje i přiložený půdorys. Vzhledem ke kolaudaci v roce 2009 se dá mluvit stále o novém bydlení. Byt měl pouze jednoho vlastníka. Vybavení bytu zahrnuje kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a je zde možné se dohodnout na případném zanechání některého vybavení. Toto není v ceně nemovitosti. Jedná se o velmi klidné a lukrativní bydlení. V oblasti se nachází restaurace, nová škola je prakticky za rohem. Veškeré občanské vybavení, jakož i dopravní spojení je v dosahu.

Prohlídky bytu budou prováděny pouze v pátky po 17.00 hod. a v sobotu od 10.00 hod do 14.00 hod. Pro domluvení konkrétního termínu nás kontaktujte. S financováním Vám rádi pomůžeme. Doporučuji.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 109 m² Praha

Září 4th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.