Prodej bytu 3+kk 102 m² Praha 3

Cena: 14 990 000 Kč, Pod zastoupením majitele si Vám dovolujeme představit moderní a světlý byt 3+kk v rezidenci Garden Towers, která se nachází na Žižkově, kousek od zastávky Olšanská. Jako jednu z předností bytu můžeme uvést velikost, která se činí o 102m2. Byt se nachází na 6. podlaží rezidence. Bytová jednotka nabízí společnou terasu, která je na stejném poschodí, vlastní sklepní koji a garážové stání.

Byt se skládá ze 2 ložnic, z nichž jedna může sloužit také jako pracovna, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, 2 koupelen a WC. Jako další úložný prostor můžeme uvést šatnu, která náleží pokoji vedle koupelny. Byt zůstane částečně vybavený. Výhled z prostorného obývacího pokoje je směrem na sever a máte možnost vidět na malé náměstíčko celé rezidence.

Lokalita je velmi dobře občansky i dopravně vybavena. Rezidence Garden Towers se nachází nedaleko tramvajové zastávky Olšanská – cca 2 minuty. Rezidence má k dispozici recepci otevřenou každý den. Nebylo by na škodu také zmínit, že je největším bytovým komplexem v celé České republice s 629 byty a 71 nebytovými jednotkami. Komplex má pětipodlažní podstavec, z něhož vychází pět osmnáctipodlažních věží.Vedle budovy komplexu najdeme hned supermarket Phata market. V okolí je k nabídnutí mnoho restaurací a kaváren, školy také školky, pošta, Olšanská poliklinika a mnoho dalšího.

Energetický štítek uvádíme jako třídu B.

Pro případné otázky a domluvení prohlídek, mě neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 102 m² Praha 3

Srpen 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.