Prodej bytu 3+kk 101 m² Praha 3

Cena: 14 995 000 Kč, Exkluzivně nabízíme prodej nestandardního bytu 3+KK, plus dvě terasy, o celkové rozloze 101 m2, Praha 3 – Žižkov.

Byt vznikl nástavbou na bytovém domě a zrealizované nástavby získaly v roce 2007 cenu Státního fondu rozvoje bydlení v soutěži Stavba roku 2007.

Byt v osobním vlastnictví, v 7. patře (nejvyšším) bytového domu s výtahem. Byt je velmi světlý a je koncipován jako nástavba domu s dvěma, částečně zastřešenými terasami.
K dispozičnímu uspořádání 2+KK náleží zateplený izolovaný přístavek, 23 m2, sloužící jako další plnohodnotná místnost (hostinský pokoj a pracovna), z které je přístup jak na JZ, tak i SZ terasu. Na JZ terasu lze vstoupit také z obývacího pokoje, na SZ terasu je přístup z ložnice. Na SZ terase je druhý, menší izolovaný přístavek, který slouží jako skladový prostor. Plocha teras je dohromady 25,75 m2.

Dřevěná Eurookna jsou na jižní straně – v obývacím pokoji – opatřena vnějšími žaluziemi, na oknech tzv. hostinského pokoje na SZ straně jsou žaluzie vnitřní. Podlahy v bytě jsou dřevěné nebo dlažby.
V obývacím a hostinském pokoji jsou instalovány klimatizační jednotky.
V bytě zůstane vybavená kuchyňská linka se spotřebiči – varná sklokeramická deska, trouba, digestoř a myčka.

K bytu patří sklep o velikosti 2 m2, v suterénu domu.

SVJ v domě funguje velmi dobře. V domě je k dispozici sušárna, kolárna a vybavená dílna.

Parkování je možné před domem pro rezidenty s parkovací kartou – modrá zóna nebo si lze pronajmout parkovací místo v protějším objektu.

Doporučujeme. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 101 m² Praha 3

Duben 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.