Prodej bytu 3+1 93 m² Praha 10, Hostivař

Cena: 7 739 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 3+1
Celková plocha: 92,6 m2
Celková plocha: 90,4 m2
Sklepní kóje: 2,2 m2
Podlaží: 1
Stav jednotky: stávající stav

Předání 9/2022, koupě možná ihned – smlouvy o smlouvě budoucí kupní, uhradíte do jednoho měsíce od rezervace zálohu do výše 10 % z kupní ceny.

Bytová jednotka s dispozicí 3+1 a podlahovou plochou 90,4 m2 se nachází v 1. podlaží. Je orientována na jih, sever. K jednotce je možné dokoupit parkovací stání. V ceně bytu je zahrnuta sklepní kóje 2,2 m2.
Bydlení tvoří také společné sklepní prostory, které poslouží k úschově kol či kočárků. Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.
K blízké Galerii Golf Hostivař také přiléhá rozsáhlý sportovní komplex s tenisovými kurty, dvěma fotbalovými hřišti, atletickým stadionem, sportovní halou a plaveckým bazénem. Ke koupání láká i nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze. Je součástí přírodního parku Hostivař, protkaného množstvím příjemných stezek pro pěší i maminky s kočárky, běžce nebo cyklisty.
Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice Metra “Depo Hostivař” a “Chodov”.
Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, tak více autobusových a tramvajových zastávek. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Provizi neplatíte

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 608135458, 722781003
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 93 m² Praha 10, Hostivař

Srpen 8th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.