Prodej bytu 3+1 86 m² Praha 9

Cena: 7 200 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej prostorného panelového bytu 3+1 se zasklenou lodžií a sklepem v osobním vlastnictví s celkovou podlahovou plochou 86,93 m² (vč. lodžie 6,96 m² a sklepu 4,42 m²). Tento byt na sídlišti Na Balabence je ideálním místem pro rodinu s dětmi, za domem je základní a mateřská škola s několika dětskými parky, sportovním vyžitím a místy na klidnou a bezpečnou procházku. Byt je umístěn v 2.nadzemním podlaží z celkových osmi a je ve výšce 5 m od země. Všechny pokoje krom kuchyně jsou orientované na jižní stranu do klidného vnitrobloku. Byt je vhodný ke kompletní rekonstrukci a díky svému uspořádání místností nabízí dostatek prostoru pro rodinu s dětmi s množstvím úložných prostorů na velké chodbě a k ní přilehlé komoře. Kuchyň s jídelnou je oddělená od obýváku a ložnic, což umožní trávit každému z rodiny svůj volný čas nerušeně po svém. Náklady na provoz bytu jsou cca 5.000 Kč/měsíčně vč. fondu oprav. K bytové jednotce patří prostorný sklep v suterénu domu a zasklená lodžie se vstupem z obývacího pokoje. Dále je majitelům bytů k dispozici v suterénu domu sušárna, kolárna a místnost pro pořádání setkání členů SVJ. Byt není zatížen žádným věcným právem či zástavním právem a je připraven k předání novému majiteli.
Tramvajová zastávka Balabenka je vzdálena 5 minut a stanice metra B – Českomoravská 15 minut pěší chůze od domu. Tato lokalita nabízí novým majitelům širokou škálu služeb a zboží v Galerii Harfa či v OC Fénix, blízkou nemocnici s poliklinikou, sportovní areály a hřiště, v přímé blízkosti domu rozhlehlou zeleň pro klidné procházky s rodinou a se psem, kynologické cvičiště, dětské hřiště a spoustu dalších zajímavých míst k objevování.
V případě zájmu o osobní prohlídku bytu mne kontaktujte. Ev. číslo: 637311.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 86 m² Praha 9

Prosinec 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.