Prodej bytu 3+1 85 m² Medlov

Cena: 2 649 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní v zastoupení majitele, nabízí k prodeji krásnou prostornou a hlavně slunnou bytovou jednotku s dispozicí 3+1 v obci Medlov, nedaleko města Uničov okres Olomouc.

Bytová jednotka se nachází přímo ve středu obce, kde to máte opravdu jenom několik málo kroků do školy, sportovní haly a hlavně do obchodu s potravinami, který se nachází hned pod bytovou jednotkou. Pokud jezdíte autobusovou dopravou, nemusíte se bát toho že budete docházet na autobusovou zastávku několik desítek minut, protože zastávka je umístěna hned přes cestu.

Jednotka se nachází ve druhém podlaží, činžovního domu a její celková podlahová rozloha je krásných a prostorných 85 m2. V roce 2015 si prošla kompletní rekonstrukci, což je nedávno, kde se vyměnili kompletní el. rozvody za měděné, dále se instalovali nová plastová okna, vodní a odpadové rozvody jsou také v plastu.

Jako zdroj vytápění celého bytu slouží el. kotel značky Thermona, který byl zakoupen v roce 2016. O ohřev teplé vody se postará el. bojler. Odpady jsou svedené do veřejné kanalizace a jako zdroj pitné vody je studna která nabízí vysloveně kojeneckou vodou. Dále je možnost napojit se na obecní vodovod.
Celkové měsíční náklady na bydlení jsou opravdu nízké a to je 3 000 Kč.

K domu náleží menší nádvoří, které slouží jako parkovací prostor pro osobní auta. K jednotce patří i část půdy a sklepa, která je společná s ostatními majiteli.

Pokud hledáte bydlení bez dalších investic a chcete bydlet v klidné malé obci, kde máte vše na dosah, určitě neváhejte a přijeďte se na byt opravdu podívat a udělat si svůj názor pro vaší představu. Což vám jako makléř můžu jenom doporučit. Budu se moc těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 85 m² Medlov

Srpen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.