Prodej bytu 3+1 82 m² Moravská Ostrava

Cena: 3 790 000 Kč, Hledáte bydlení v klidné lokalitě? S dostatkem zeleně a dobrým parkováním? Máme v nabídce, byt 3+1 se zasklenou lodžií v osobním vlastnictví. Byt má samostatné, neprůchozí pokoje, prostor na komoru a je po částečné rekonstrukci.
V bytě najdeme prostornou kuchyňskou linku do L tvaru, se zabudovanou myčkou, pračkou plynovým sporákem, lednicí a jídelním stolem a stále zůstává spousta prostoru na pohyb při vaření.
Byt prošel úpravami omítek, elektřiny, podlahy vinylové a plovoucí, obloukové interiérové dveře, jádro je původní, ale udržované
Benefitem tohoto světlého a prostorného bytu je bezproblémové parkování v kterýkoliv den i hodinu.

Předností jsou velké pokoje a okna do dvou světových stran. Dům se nachází v žádané a klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.
Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti bezpečný převod kupní ceny v advokátní úschově. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí.
Máte-li další dotazy nebo se chcete přijít podívat osobně, neváhejte mě kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 82 m² Moravská Ostrava

Květen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.