Prodej bytu 3+1 78 m² Brno

Cena: 5 250 000 Kč, Nabízím prodej bytu 3+1 v OV na ulici Konradova – Brno Líšeň. Bytová jednotka o výměře 73 m2 + balkon 5 m2 se nachází v prvním patře panelového bytového domu s výtahem. Byt je částečně rekonstruován, s původním stavem bytového jádra. Obývací pokoj s balkonem, dětský pokoj a kuchyň jsou orientovány na západní stranu, ložnice je situována do ulice na stranu východní. Díky této orientaci je byt včetně jeho balkonu příjemně světlý a prosluněn. Bytový dům se nachází uprostřed ulice Konradova, mimo rušné komunikace, což skýtá absolutní ticho a klid. V blízkosti zastávka tramvaje a dalších autobusových linek, potraviny, mateřská školka i základní škola.

Dispozice:
– Obývací pokoj 21 m2.
– Dětský pokoj 13 m2.
– Ložnice 14 m2.
– Kuchyň 11 m2.
– Koupelna 3 m2.
– WC 1 m2.
– Chodba 8 m2.
– Sklepní kóje 2 m2.
– Balkon 5 m2.

Stav a vybavení:
Kuchyňská linka včetně spotřebičů – plynový sporák s elektrickou troubou, myčka, digestoř. Lednice volně. Okna a balkonové dveře plastové s izolačním dvojsklem. Podlaha – novější plovoucí podlaha v kuchyni, ve zbylých pokojích původní plovoucí podlaha svým stavem k výměně. Na chodbě prostorné vestavné skříně. Bytové jádro původní, koupelna s vanou, WC samostatně. Ohřev TUV a vytápění – dálkové, termoregulační ventily, měřiče tepla na topných tělesech. Bytový dům po kompletní revitalizaci – výtah, střecha, zateplení fasády a výměna stupaček, renovace balkonů.

Náklady:
– Náklady vůči SVJ 4.256,- Kč měsíčně (teplo, TUV, voda, fond oprav, ostatní poplatky).
– Elektřina 599,- Kč měsíčně.
– Plyn 140,- Kč měsíčně.
– Zálohy jsou po zohlednění vyúčtování.

Samozřejmostí je kompletní právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny. V případě financování poskytnu srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb včetně individuálních slev a osobně zařídím úvěr. Jako bonus nabízím konzultaci s naším bytovým architektem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 78 m² Brno

Duben 7th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.