Prodej bytu 3+1 76 m² Ostrava

Cena: 2 595 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji rekonstruovaný dr. byt s převodem do OV 3+1 76 m² + balkón + 2 sklepy v revitalizovaném domě na ul. ul. Z. Bára, která se nachází na začátku Ostravy Dubiny. Dům je po kompletní revitalizaci (nová plastová okna, zateplený, nová fasáda, nové vchodové dveře, výtahy, schránky, kamery, opravená střecha). Dům se zamyká, velice příjemné a čisté chodby a schodiště. Zastávky MHD (tramvaj) do 2 min. chůze, objekty občanské vybavenosti (školy, školka, obchody, služby, sportoviště, koupaliště apod.) v místě. Parkování je možné na parkovacích místech před domem a vedle domu. Byt se nachází v 5.p. domu se dvěma výtahy. Byt je situován na západ (obývací pokoj a dětský pokoj) a na jih (ložnice a sever kuchyň). Z okna bytu je hezký výhled na okolí se vzrostlou zelení. Blízký Bělský les s mnoha cyklostezkami a stezkami pro chodce umožňuje mnoho volnočasových aktivit. Byt je celkově rekonstruován, je moderní, čistý, světlý. Má 3 pokoje, koupelnu s obklady a rohovou vanou, kuchyni s na míru zhotovenou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči – sporák se sklokeramickou deskou Baumatic a s elektrickou troubou Whirpool, myčku Whirpool, ledničku Elektrolux. Velice vkusné jsou vnitřní dveře Sapelli s dřevěnými obložkami ve vnitřních prostorách bytu. V obývacím pokojí je kvalitní plovoucí podlaha a strukturální omítky stěn, snížený strop s bodovým osvětlením. V koupelně a samostatném WC je dlažba, v ložnici a dětském pokoji koberec. V bytě je dále zřízena kabelová televize a internetové připojení. K bytu patří sklep na patře, je krásně k ruce, a také další sklep v suterénu. Nájem bytu s teplem a teplou vodou činí příjemných 4 076,- Kč,-, inkaso (elektřina a plyn) 790,- Kč.
Rád Vás bytem provedu a zodpovím případné další otázky, popř. poskytnu konzultaci o možnostech financování této nemovitosti – je možno financovat hypotékou. Ev. číslo: 23331.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 76 m² Ostrava

Září 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.