Prodej bytu 3+1 75 m² Klatovy

Cena: 4 250 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi velmi pěkné, světlé bytové jednotky 3+1 v 1.NP cihlového domu v Klatovech – ulici Plánická.
Jedná se o velmi klidný bytový dům pouze o 4 bytových jednotkách. Venkovní udržovaný prostor vybízí k bezpečným hrátkám dětí a klasickému věšení prádla přímo pod okny.
Bytová jednotka o výměře 75m² je v původním stavu, komplet vyklizená a připravená pro rekonstrukci.
Parkovat lze přímo u bytového domu, na pozemku, jež přináleží k BD. K bytu náleží 2 a půl sklepa (hodně úložného prostoru).
Původně byly místnosti průchozí všemi směry, což je patrné na zazděném výklenku mezi dvěma pokoji.
Z chodby, kde je umístěn plynový kotel zajišťující vytápění a ohřev vody, jsou vstupy na samostatné WC, do koupelny a do kuchyně (11m²) s původní plechovou kuchyňskou linkou. V rohu kuchyně je praktická vyzděná spižírna. Z kuchyně se dostaneme do dvou pokojů – rovně do, nyní neprůchozího, pokoje (15m²) a vpravo, krásnými dvoukřídlími dveřmi, do pokoje průchozího (16m²) na který navazuje zadní pokoj (13m²).
Okna jsou plastová, podlahová krytina v pokojích – parkety, kuchyni – PVC a chodba a koupelna – dlažba.
Veškerá občanská vybavenost v místě, přičemž zastávka MHD je pouhých 100m od domu a do parku a historického centra Klatov je to pouhých 5minut procházkou.
V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat: 724 554 368 Ev. číslo: 638404.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 75 m² Klatovy

Duben 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.