Prodej bytu 3+1 74 m² Rokycany

Cena: 4 000 000 Kč, Hledáte pěkné bydlení poblíž centra Rokycan?

Máme pro Vás vkusně zrekonstruovaný byt v revitalizovaném domě s menší energetickou náročností (C). Dům je zateplen, střecha nová, v ložnici navíc zateplena z bytu. V domě se nachází plynová kotelna pro 2 vchody.

SVJ má výborné hospodaření. V domě se na patře nachází pouze 2 byty.
K bytu patří 2 balkony, jeden se nachází v mezipatře a druhý navazuje na jeden pokoj.
Byt je po rekonstrukci, v pokojích jsou zajímavě provedené zatírané a škrábané omítky. Podlahy chodba, kuchyně a koupelna a WC dlažba, jinak jsou všude plovoucí podlahy s úpravou proti oděru. Na fotkách si všimněte detailů na dlažbě v prostorech chodby, příjemně zakomponovaných vestavěných skříní nebo bodové osvětlení, rovněž ve stejné místnosti. Byt disponuje novými plastovými okny.

Pokoje jsou příjemně prostorné : 1. pokoj 12,16m², 2. pokoj-obývací 20,10 m², 3. pokoj 16m², kuchyň 10m², předsíň 10m², koupelna 3m3, WC 1m². Rozměry jsou orientační.

V okolí se nachází možnosti procházek v parku, sportovního vyžití (např. in-line dráha, plavecký bazén, pěkný prostorný venkovní bazén, množství obchodů a nedaleké centrum).
Vzdálenost Plzeň 17km ,Praha 80km ( po D5). Ev. číslo: 25650.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 74 m² Rokycany

Srpen 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.