Prodej bytu 3+1 73 m² Rožnov pod Radhoštěm

Cena: 2 990 000 Kč, Správný třípokoják má být dostatečně velký. Tento opravdu je 73 m2. Měl by mít balkón a z něj výhled jižním směrem na krásné panorama Rožnova pod Radhoštěm a severním směrem do přírody, kde můžete sledovat, jak se mění roční období. A příroda je pokaždé jinak krásná. Uvnitř by měl mít opravené jádro, prostornou kuchyni a celkově stav k nastěhování. A taky cenovka by měla být v dnešní šílené době rozumná. Tento bod tedy opravdu splňujeme. Je to úžasný byt za skvělé peníze, proto očekáváme, že o byt bude tlačenice i v dnešní na prodej nelehké době. Prohlídkový den otevřených dveří je v pátek 26.5.2023. Garantujeme, že se na prohlídku v tento den se dostanou všichni přihlášení zájemci. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas anebo individuální termín.

Na co se můžete těšit při prohlídce.

Třeba na prostornou koupelnu se sprchovým koutem v desigenu hráškové zelené barvy .Do této prostorné koupelny se Vám krásně vleze i pračka a pokud jste vyznavači sušení prádla v sušičce je možné ji umístit na pračku. Toaleta je samostatná, což je fajn.

Mít prostorný obývák je k nezaplacení. Vejde Vám sem i ooopravdu velká televize a ještě větší sedačka. Stále tu bude dost místa na cokoliv jiného, co v obyváku potřebujete mít, aby se Vám zde dobře bydlelo a relaxovalo. Za zmínku stojí výhled do přírody, kde opravdu můžete sledovat, jak se mění roční období v přírodě, dokonce se Vám může často poštěstit, že uvidíte na louce za domem srnky a zajíčky, skoro jako v ZOO a nemusíte kupovat žádné vstupné, takže ušetříte.

Za zmínku stojí krásná prostorná kuchyně. Barva kuchyňské linky je naprosto výjimečná a úžasná. Je laděná do světlé zelené barva mint v celá kuchyně je Provance stylu. Vše je sladěno včetně garnýže na záclonu ve stejné barvě. Je zde místo pro vše, vleze se krásné stůl pro 4 a u oběda se můžete kochat pohledem do přírody. Prakticky umístěna je elektrická trouba a mikrovlnka, nemusíte se ohýbat.

Ložnice s balkónem je ve skutečnosti ještě větší než vypadá na fotce. Už Vás vidím, jak si na balkóně dáváte odpolední kafíčko či cigárko. A poslední pokoj jsme záměrně nefotili. Chceme totiž, abyste zavolali a přišli se podívat osobně.

Byt se nachází na úpatí kopce Hradišťko, na Kulturní ulici. Ze severovýchodní strany, tedy z kuchyně a obýváku máte úžasný výhled do zeleně, kde se často pasou srnky. Nekecám, viděla jsem je několikrát. V dálce na vás večer budou pomrkávat moderní domy z projektu zvaného Eden. Podívejte se na fotky.

Obě ložnice i balkón jsou orientovány na jihozápad, takže si zde užijete denního světla. Přes střechy sousedních domu uvidíte i protější kopec se skoro stejným názvem, Hradisko a za ním siluetu Dílů.

Málem bych zapomněla. Za zmínku stojí taky velmi prostorná předsíň, kde je umístěná velká skříň ve tvaru L, kde Vám vleze opravdu vše :-). A i když Vám přijde velká návštěva nebudete se v tomto velkém prostoru mačkat. Možná by tam vlezla i ta návštěva.:-)

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 73 m² Rožnov pod Radhoštěm

Květen 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.