Prodej bytu 3+1 71 m² Ostrava

Cena: 1 890 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej družstevního bytu 3+1 s lodžií, 71 m², 6NP/7NP, na ul. V. Jiřikovského, Ostrava – Dubina.

Byt je v původním stavu, určen ke kompletní rekonstrukci. Jeho velmi dobrá dispozice umožňuje v rámci rekonstrukce mnoho úprav, které tento byt ještě víc z atraktívní (možnost zvětšení koupelny, změna dispozice kuchyně, a další…).

Obývací pokoj je propojen s ložnicí, ve které se nalézá lodžie s nádherným výhledem, dále je propojen s kuchyní (lze zazdít) a předsíní. Dětský pokoj má samostatný vstup z předsíně. Koupelna má umakartové jádro, disponuje vanou. WC samostatně. Okna jsou situována na 2 světové strany.

Dům je po kompletní revitalizaci (nová fasáda, plastová okna, zateplení, nový výtah, atd).
Měsíční předpis nájemného 5902 Kč.

– zajímavě řešený byt
– s nádherným výhledem na Beskydy
– s možností převodu do OSVL

V nejbližším okolí veškerá potřebná občanská vybavenost, zastávky MHD, dětské hřiště.

Byt je možné převést do vlastnictví (cca 160.000,- Kč).

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 22463.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 71 m² Ostrava

Březen 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.